FORUM DYSKUSYJNE - Regulamin Forum

Forum dyskusyjne jest dobrowolnym i bezpłatnym dla Użytkowników (na Forum nie powinny się rejestrować dzieci, które nie ukończyły 16 lat) miejscem wymiany opinii na temat problematyki dobra dziecka i prawidłowego jego wychowywania przez obojga rodziców, w szczególności dotyczącej utrudniania dziecku kontaktów z rodzicem przez drugiego rodzica.

Na Forum zabrania się publikowania treści prowokacyjnych, obraźliwych, erotycznych, rasistowskich, faszystowskich itp. Zabrania się również pisania zbędnych, nie wnoszących nic do tematu wypowiedzi.

Rejestrując się na tym forum dyskusyjnym oświadczasz, że masz świadomość iż NIE WOLNO Ci pisać postów łamiących te zasady.

Jeśli złamiesz któreś z tych postanowień, narazisz się na możliwość usunięcia konta lub zbanowania używanego przez Ciebie adresu IP.

Integralną część Regulaminu Forum stanowi Polityka Prywatności, z którą powinieneś/powinnaś się zapoznać przed naciśnięciem przycisku 'Zgadzam się'.

Kontynuując rejestrację oświadczasz, że zgadzasz się ze wszystkimi wymienionymi powyżej postanowieniami oraz innymi regułami ustalonymi przez administratora tego Forum. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, napisz do administratora na adres admin@prawdziweobliczekobiety.pl.